Kontakt

Nordiska Plast AB

Borrgatan 6
332 35 Gislaved
Sverige

E-post: info@nordiskaplast.se
Telefon: 0371-58 61 00

Nordiska Plast sortiment finns tillgängligt via utvalda återförsäljare.
Önskar du, som privatperson, rådgivning gällande produkter eller tips på närmaste återförsäljare ber vi dig ange Ort och Artikel i meddelanderutan när du kontaktar oss.

Tack på förhand!

 




Meddelandet skickat! Du måste fylla i alla fält!

Kontaktpersoner

2_Profilbild MICHAEL [Kontor].jpg Michael Höög Sales Manager 0371-844 42 070-603 95 94 michael.hoog@nordiskaplast.se
1_Profilbild ULF [Kontor].jpg Ulf Andersson Key Account Manager 0371-58 61 24 070-354 61 24 ulf.andersson@nordiskaplast.se
5_Profilbild HELENA [Kontor].jpg Helena Franzén Svanberg Key Account Manager / Kundkorgar 0371-844 41 070-843 38 30 helena.franzen@nordiskaplast.se
3_Profilbild VICTOR [Kontor].jpg Victor Broberg Key Account 0371- 844 58 070-561 77 08 victor.broberg@nordiskaplast.se
10_Profilbild ANNA [Kontor].jpg Anna Fransson Kundtjänst 0371- 58 61 05 anna.fransson@nordiskaplast.se
9_Profilbild HANNA [Kontor].jpg Hanna Enbjärde Kundtjänst 0371-58 61 25 hanna.enbjarde@nordiskaplast.se
13_Profilbild EMILY [Kontor].jpg Emily Sjöö Produktchef 0371-58 61 09 070-299 78 08 emily.sjoo@nordiskaplast.se
6_Profilbild FREDRIK T [Kontor].jpg Fredrik Tibratt Inköpschef / Försäljning Vattenrening - HUFO 0371-58 61 03 070-518 79 37 fredrik.tibratt@nordiskaplast.se
7_Profilbild ULRIK [Kontor] 2.jpg Ulrik Härensten Fabrikschef / Verksamhetsutveckling 0371-58 61 06 ulrik.harensten@nordiskaplast.se
11_Profilbild FREDRIK P [Kontor].jpg Fredrik Pettersson Produktionschef 0371-58 61 26 fredrik.pettersson@nordiskaplast.se
8_Profilbild AUGUST [Kontor].jpg August Gunnarsson Produktionsplanering & Inköp 0371-58 61 20 august.gunnarsson@nordiskaplast.se
12_Profilbild KARL [Kontor].jpg Karl Tibratt VD 0371-58 61 04 karl.tibratt@nordiskaplast.se
14_Profilbild FRANK [Kontor].jpg Frank Guldmyr Ekonomichef 0371-58 61 02 frank.guldmyr@nordiskaplast.se
4_Profilbild HELENE [Kontor].jpg Helene Karlsson Administration & Reception 0371-58 61 00 helene.karlsson@nordiskaplast.se
FINLAND Samarbetspartner: Plastex Oy +358 19 357 601 www.plastex.fi info@plastex.fi